Telefon
0086-632-5985228
Posta elektronike
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128
 • Stainless Steel Cut Wire Shot

  Teli i prerë prej çeliku inox

  Shtresa e telit të prerë prej çeliku inox është specialiteti ynë i veçantë. Isshtë bërë nga tela çelik inox SUS200, 300, 400 të prera në segmente. Teli i prerë prej çeliku inox po përdoret në një numër në rritje të aplikacioneve të rëndësishme kur ndotja e zezë në çelik inox që prish, titan

 • Forged Stainless Steel Shot

  E shtënë e çelikut të falsifikuar

  Shkrepja e çelik inox e falsifikuar është bërë nga tela çelik inox seri SUS200, 300, 400 dhe terren në topa me rrumbullakësi të ndryshme. Shkrepja prej çeliku të pandryshkshëm ka rezistencë të mirë ndaj nxehtësisë, rezistencë ndaj korrozionit, sipërfaqe me shkëlqim. Mund të marrë efekt perfekt në copat e çelikut

 • Cast Stainless Steel Shot

  Shot çelik inox

  Shkrepja prej çeliku inox është lloji mediatik që është bërë më popullor. Këto produkte performojnë në mënyrë të ngjashme me plumbat prej çeliku, megjithatë, është bërë prej çeliku inox. Ai përmban një përqendrim më të lartë të nikelit dhe kromit. Dhe a është media e mirë për t'u marrë parasysh kur ndotja me ngjyra e pjesës së punës nuk mund të jetë