Telefon
0086-632-5985228
Posta elektronike
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128
  • Forging steel  ball

    Topëz çeliku falsifikues

    Topi i rrotullimit të çelikut falsifikues është bërë prej çeliku të rrumbullakët si lëndë e parë, e cila përpunohet fizikisht nga teknologjia e re e mbështjelljes dhe falsifikimit dhe më pas prodhohet nga teknologjia speciale e trajtimit të nxehtësisë.
    Pas viteve të grumbullimit të përvojës dhe testeve të përsëritura,