Telefon
0086-632-5985228
Posta elektronike
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128
  • Cut Wire Shot/New Wire

    Prerja e telit / tela e re

    Cut Wire Shot është prodhuar nga tela me cilësi të lartë e cila pritet në një gjatësi rreth të barabartë me diametrin e saj. Teli i përdorur për të prodhuar Shtrirjen e Telave të Prerë mund të jetë prej Çeliku të Karbonit, Çelikut, Alumini, Zinkut, Lidhjes së Nikelit, Bakrit ose lidhjeve të tjera të metaleve. Ende ka cepat e mprehtë nga prerja

  • Cut Wire Shot/Used Wire

    Tela e prerë / tela e përdorur

    Teli i prerë i çelikut të ricikluar është një lloj produkti që përdor materialin e ricikluar, kostoja e tij materiale është më e ulët dhe është e vështirë për të prodhuar produkte me precizion të lartë, ky lloj produkti mund të përdoret vetëm për të pastruar sipërfaqen e hedhur. Mainlyshtë kryesisht e përdorur në publik zonat.Për klientët që nuk kanë të veçantë