Telefon
0086-632-5985228
Posta elektronike
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128
  • Silicon Manganese Alloy

    Aliazh mangan silikoni

    Aliazhi i manganit të silikonit (SiMn) përbëhet nga silic, mangan, hekur, pak karbon dhe disa elementë të tjerë. Materialshtë material me gunga me një sipërfaqe metalike të argjendtë. Efektet e shtimit të silikomanganit në çelik: Si silikoni ashtu edhe mangani kanë një ndikim të rëndësishëm në vetitë e çelikut