Telefon
0086-632-5985228
Posta elektronike
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128
  • Grinding Steel Shot

    Shkrepje çeliku bluarje

    Goditja prej çeliku për bluarjen e aliazhit bazohet në goditje çeliku me karbon të lartë, goditje çeliku me karbon të ulët dhe goditje çeliku të ulët vanadium, duke marrë parasysh dobësinë fatale të produkteve të mësipërme: vrima e ajrit, çarjet, ndryshimi i fortësisë, zhvilloni produktet e reja teknologjia e falsifikimit, ajo mund të zgjedhë materialin e ndryshëm