Telefon
0086-632-5985228
Posta elektronike
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128

KINA METALE 2020 N SH SHANGHAI

Që nga 18 deri më 20 gusht, Ekspozita e 18-të Ndërkombëtare e Kinës e Kinës u mbajt në qytetin e bukur të Shangait. Me CEO Yuqiang Song dhe përpjekjet e pandërprera të 12 menaxherëve elitë të shitjeve të Fengerda Group, panairi pati një sukses të madh.

Metal China e themeluar në vitin 1987, ekspozita është bërë një nga ekspozitat kryesore të industrisë së shkritoreve në botë pas më shumë se 30 vjet zhvillimi. Isshtë e vetmja ekspozitë e industrisë së shkritore të organizuar nga shoqata e industrisë kombëtare në Kinë dhe ka marrë përgjigje pozitive dhe mbështetje të fortë nga ndërmarrjet kryesore të shkritoreve dhe furnizuesit në rrjedhën e sipërme dhe të poshtme. Ekspozita mbulon një sipërfaqe totale prej më shumë se 100,000 metra katrorë, përfshirë më shumë se 30,000 metra katrorë hedhjes me ngjyra dhe hedhjes speciale. Më shumë se 1,300 ekspozues të njohur nga më shumë se 30 vende dhe rajone do të mirëpriten. Me marka të nivelit të lartë, shërbim të klasit të parë dhe përparësi të tjera, ekspozita do të tërheqë më shumë se 100,000 vizitorë profesionistë nga më shumë se 80 vende dhe rajone të botës për të blerë dhe negociuar

Metal China është ekspozita më e madhe e industrisë së shkritoreve në Kinë , dhe mbahet çdo vit. Ekspozitat mbulojnë hedhjet, format e hedhjes, materialet e hedhjes, pajisjet e hedhjes dhe aksesorët e hedhjes, etj., Dhe janë zhvilluar në një nga ekspozitat e markave më profesionale dhe autoritare në industria me specifikime të larta, nivele të larta.

Fengerda nënshkroi pesë porosi në vend, ashtë një nder i madh të bashkëpunosh me një kompani të njohur çeliku në Indi. Shtëna Oue Steel shot Shtënë bluarje aliazhi, Shkrepja Stainless është artikulli më i mirë i shitjes në ekspozitë.

Fengerda këmbëngul në idealin e ndershëm dhe me efikasitet të lartë, në kontroll të rreptë të çdo procesi të prodhimit, veçanërisht kontrollin e temperaturës në procesin e manipulimit dhe shuarjes, ne heqim produktet e deformimit të vrimës së ajrit me teorinë e "erës dhe forcës", për të përmirësuar cilësia e prodhimit.

Ne besojmë se produktet tona do të njihen nga më shumë konsumatorë.


Koha e postimit: Dhjetor-15-2020