Telefon
0086-632-5985228
Posta elektronike
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128

Na kontaktoni

GRUPI FENG ERDA

Filiali:

Tengzhou Feng Erda Produkte Metal Co, Ltd 
Tengzhou De Li Fu Kallëp Material Co, Ltd

Qendra e Shpërndarjes Eksportuese e Kryefaqeve

Nr. 2699 Rruga Qingpi, Qyteti Tengzhou, Provinca Shandong, Kinë-277512

Tel: 0086-632-5985228 

Faksi: 0086-632-5699429 

Posta elektronike: china_b@fengerda.com

Si të na vizitoni

Me tren me shpejtësi të lartë:

Stacioni Tengzhou Dong: 30 minuta rrugë makine

Stacioni ZaoZhuang: 1 orë rrugë me makinë

Nga ajri:

Aeroporti XuZhou: 1,5 orë rrugë me makinë

Aeroporti JiNan: 3 orë rrugë me makinë

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni