Телефон
0086-632-5985228
Е-пошта
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128

Контактирајте не

ФЕНГ ЕРДА ГРУПА

Подружница:

Тенгжу Фенг Ерда метални производи копродукции, ООД 
Tengzhou Де Ли Фу Кастинг материјал копродукции, ООД

Центар за дистрибуција за извоз на глава

Бр. 2699 Патот Кингпи, град Тенгжу, провинција Шандонг, Кина-277512

Тел: 0086-632-5985228 

Факс: 0086-632-5699429 

Е-пошта: china_b@fengerda.com

Како да не посетите

Со брз воз:

Станица Тенгжу Донг: 30 мин пат до автомобил

Станица ЗаоЗуанг: 1 час патување со автомобил

Од воздух:

Аеродром Кзужу: 1,5 час патување со автомобил

Аеродром JiNan: 3 часа патување со автомобил

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја