Telefon
0086-632-5985228
Posta elektronike
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128

R&D Center

R&D Center

Ekipi i R&D i FENG ERDA GROUP mund t'ju japë mbështetje dhe shërbim teknik profesional dhe në kohë. Inxhinieri ynë i vjetër ka më shumë se 20 vjet ekspertizë teknike profesionale, ata kanë hartuar shumë patenta gërryese, të tilla si falsifikimi i shtënë prej çeliku inox, goditja çeliku bluarje aliazh. Me ekipin tonë të fortë R&D, ne kemi fituar shumë çmime në teknologji dhe kemi marrë një reputacion të mirë në tregun ndërkombëtar.

Analizues elementesh me shpejtësi të lartë

Spektrometër dore

Furra me induksion me frekuencë të lartë

Testues i mikro-fortësisë