Telefon
0086-632-5985228
Posta elektronike
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128
 • Aluminum shot/cut wire shot

  Shtënë alumini / tela prerë tela

  Shtresa me tel të prerë prej alumini (Aluminium Shot) është e disponueshme në klasa alumini të përziera (4043, 5053) si dhe notat e aliazheve siç është lloji 5356. Notat tona të përziera japin varg mesatar B (Përafërsisht 40) fortësi Rockwell ndërsa lloji 5356 do të japë Rockwell të lartë Fortësia B në intervalin 50 deri 70.

 • Red Copper shot/copper cut wire shot

  Shtënë bakri të kuq / tela prerë bakri

  1. Largon blicin deri në 0.20 ″ nga hedhjet e vdesit pa dëmtuar sipërfaqen
  Redukton konsumimin në pajisjet e shpërthimit
  Heq bojën dhe veshjet e tjera pa dëmtuar sipërfaqen e pjesës
  Filmi i hollë i zinkut depozitohet në pjesët e çelikut gjatë ciklit duke siguruar mbrojtje afatshkurtër të ndryshkut

 • Zinc shot/Zinc cut wire shot

  Shtënë zinku / Shtënë tel me prerje zinku

  Ne ofrojmë një gamë cilësore të Zink Cut Wire Wire. Në dispozicion me tarifa kompetente, produktet tona zvogëlojnë konsumimin e pajisjeve të shpërthimit. Këto shkrepje tela me prerje zinku janë më të buta se tela të prerë prej çeliku inox ose produkte të hedhura. Shtresa me tel të prerë zinku është në dispozicion në madhësi të ndryshme.