Telefon
0086-632-5985228
Posta elektronike
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128

E shtënë e çelikut të falsifikuar

Përshkrim i shkurtër:

Shkrepja e çelik inox e falsifikuar është bërë nga tela çelik inox seri SUS200, 300, 400 dhe terren në topa me rrumbullakësi të ndryshme. Shkrepja prej çeliku të pandryshkshëm ka rezistencë të mirë ndaj nxehtësisë, rezistencë ndaj korrozionit, sipërfaqe me shkëlqim. Mund të marrë efekt perfekt në copat e çelikut


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Modeli / Madhësia:0.2-2.5 mm

Detaje të Produktit:

Shkrepja e çelik inox e falsifikuar është bërë nga tela çelik inox SUS200, 300, 400 dhe terren në topa me rrumbullakësi të ndryshme. Shkrepja prej çeliku të pandryshkshëm ka rezistencë të mirë ndaj nxehtësisë, rezistencë ndaj korrozionit, sipërfaqe me shkëlqim. Mund të marrë efekt perfekt në copat e çelikut, hedhje shumëngjyrëshe dhe produkte të cilat kërkojnë cilësi të lartë të sipërfaqes. madhësia që varion nga 0.20 mm deri në 2.50 mm.

Specifikimet kryesore:

PROJEKTI

SPECIFIKIM

METODA E TESTIMIT

PËRBËRJE KIMIKE

 

.0.8%

P

0,045%

ISO 9556: 1989

ISO 439: 1982

ISO 629: 1982

ISO 10714: 1992

Si

1.00%

Cr

18.0-20.0%

Mn

.02.0%

Ni

8.0-10.0%

S

0,030%

Mo

/

MIKROTRUKTURA

Austeniti i zbukuruar

GB / T 19816.5-2005

Dendësia

7.8g / cm³

GB / T 19816.4-2005

JASHTFORFORMONI

Sipërfaqe me shkëlqim pa ndryshk, formë e rruazës së rrumbullakët

Vizuale

VARDRSHTIRSI

HV: 240-600 (HRC20.3-55.2)

GB / T 19816.3-2005

E papërpunuar Materiali :

Rasti ekonomik për përdorimin e telit të prerë çelik në operacionet e pastrimit dhe pastrimit të shpërthimeve është mjaft i lehtë për t'u bërë. Teli i prerë nuk thyhet ose prishet gjatë përdorimit, sepse është një copë e fortë. Si rezultat, ju merrni këto përfitime:

Shot Shtresa e telit të prerë prej çeliku të pandryshkshëm ka një jetë të dobishme dukshëm më të madhe sesa goditja prej çeliku të hedhur ose pllaka e zierë dhe tela e prerë karboni

GenerationGjenerimi i pluhurit është dukshëm më i ulët - operacionet e shpërthimit janë shumë më të pastra

Shot Shtresa me tela të prerë prej çeliku inox prodhon rezultate të shkëlqyera për shkak të uniformitetit dhe forcës së saj

T Do t'ju bëjë një organizatë "Gjelbër" sepse disponimi i mediave të shpenzuara do të zvogëlohet ndjeshëm. (Ju nuk do të keni nevojë për aq shumë goditje, kërkesat e inventarit do të jenë më të ulëta, dhe transporti i mallrave përbrenda do të kushtojë më pak.)

NOTNUK do të futni ndotje me ngjyra në hedhjet me ngjyra ose objektet e punës siç ndodh me përdorimin e çelikut të derdhur ose telave të prerë të karbonit

Aplikimet:

300 seri shpërthimi i çelikut inox është shumë efektiv për trajtimin sipërfaqësor të hedhjeve të aluminit, si dhe makinerive precize, veçanërisht turbo-karikuesit.

Seri 200 dhe 400 çelik inox për përgatitjen e aluminit për heqjen e bojës dhe në hedhjen e vdesit të aluminit për ndreqjen dhe përfundimin.

 


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni