Телефон
0086-632-5985228
Е-пошта
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128
 • Stainless Steel Cut Wire Shot

  .Ица засечена жица од не'рѓосувачки челик

  Ударот од жица за сечење од не'рѓосувачки челик е наш посебен специјалитет. Изработен е од жица од не'рѓосувачки челик SUS200, 300, 400 исечена на сегменти. Shotичаната жица за сечење од не'рѓосувачки челик се користи во сè поголем број важни апликации кога црна контаминација во нерѓосувачки челик со минирање, титаниум

 • Forged Stainless Steel Shot

  Фалсификуван истрел од не'рѓосувачки челик

  Фалсификуваниот удар од не'рѓосувачки челик е изработен од жица од не'рѓосувачки челик SUS200, 300, 400 и се заземјува во топчиња со различна заобленост. Ударот од не'рѓосувачки челик има добра отпорност на топлина, отпорност на корозија, сјајна површина. Може да има совршен ефект врз работните парчиња од не'рѓосувачки челик

 • Cast Stainless Steel Shot

  Истрел од не'рѓосувачки челик

  Ударот од не'рѓосувачки челик е тип на медиум кој станаа попопуларни. Овие производи имаат слични перформанси како челичен шут, сепак е изработен од не'рѓосувачки челик. Содржи поголема концентрација на никел и хром. И, дали е добро медиумите да се земат предвид кога не може да се појави црна контаминација на работното парче