Телефон
0086-632-5985228
Е-пошта
china_b@fengerda.com
WhatsApp
0086-18663201128
  • Grinding Steel Shot

    Мелење челичен истрел

    Челичен удар за мелење легури се заснова на истрел од јаглероден челик, истребен челик со низок јаглерод и челик со низок ванадиум, имајќи ја предвид фаталната слабост на горенаведените производи: дупка во воздухот, пукнатини, разлика на цврстината, развијте ги новите производи фалсификување технологија, може да избере различен материјал